Товар добавлен в корзину
Товар добавлен в сравнение
Товар удален из сравнения
УКР РУС
 • +38 (044) 338 38 31
 • +38 (096) 751 74 35
 • +38 (066) 598 78 46
 • +38 (063) 781 12 55
Замовити дзвінок
mebelstarservice@gmail.com м. Київ, пров. Електриків, 3
Кошик товарів
0 Товаров – 0.00 грн

Як вірно спроектувати шафу-купе

         Як вірно спроектувати шафу-купе

  Для правильного проектування шафи-купе та її внутрішнього наповнення, спочатку, необхідно визначитися для яких цілей буде використовуватися ця шафа, і в якому місці вона повинна стояти.

  Виходячи з цих даних, вже можна приступати до планування наповнення шафи-купе.

  За своєю конструкцією і призначенням шафи-купе для спальної кімнати і для передпокою можуть сильно відрізнятися одна від одної, так як вони використовуються для зберігання речей різного призначення.

  Шафа-купе в спальню, в більшості випадків, використовується для зберігання повсякденного одягу, спальної білизни, рушників і багато чого іншого. Тому рекомендується проектувати шафу-купе глибиною 60 сантиметрів. При такій глибині внутрішнє наповнення шафи-купе для зберігання речей складатиме 50 сантиметрів, цього цілком достатньо для розташування штанги під одяг на вішалках (плічках для одягу).

  По ширині шафа-купе необхідно поділити на секції: секції з полицями, секції зі штангами і т.д. По можливості, для зручності використання, кількість секцій має збігатися з кількістю дверей (за кожними дверима своя секція). У великих за шириною шафах можна за одними дверима заховати дві секції. Для секцій з полками оптимальна ширина 50-60 сантиметрів, а для штанги під вішалки (плічка для одягу) краще спроектувати секцію більше, наприклад 90-110 сантиметрів.

По висоті наповнення шафи-купе можна умовно розділити на три частини.

   Перша частина - це верхня частина (антресолі), вона використовується для зберігання спального білизни, подушок, великогабаритних речей і речей, які рідко використовуються. Тому її краще зробити висотою 45-50 сантиметрів.

   Друга частина - це основна частина шафи з полицями і штангами. Оптимальна відстань між полицями - 30-45 сантиметрів. Висота відділення для штанги під вішалки (плічка) для коротких речей - 80-100 сантиметрів, для довгих - 160-180 сантиметрів.

   Третя частина - це нижня частина, де найчастіше зберігають коробки з взуттям або іншими речами.

Для зберігання нижньої білизни рекомендується передбачити висувні ящики.

  Основна відмінність шафи-купе для спальні від шафи-купе в передпокій - це глибина, так як передпокої найчастіше набагато менше за розміром, ніж спальні кімнати. Оптимальна глибина шафи для передпокою - 40-45 сантиметрів.

  В шафах з глибиною менше 50 сантиметрів недостатньо місця для установки штанги під вішалки (плічка), тому використовуються висувні вішалки (мікроліфти).

  Висувна вішалка (мікроліфт)

  Незамінними для шафи-купе в передпокій будуть дрібні висувні ящики для зберігання різних дрібниць: ключів, взуттєвих щіток, крему для взуття та т.п.

  Для наповнення дверей шафи найкраще вибрати дзеркало, так як воно візуально буде робити передпокій більше, і Ви зможете бачити себе на весь зріст.

  Це основні поради з проектування шафи-купе.

  Якщо у Вас є питання або Вам потрібна допомога в проектуванні будь-якої шафи-купе, Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».
 
Дякуємо за запит!