Товар добавлен в корзину
Товар добавлен в сравнение
Товар удален из сравнения
УКР РУС
  • +38 (044) 338 38 31
  • +38 (096) 751 74 35
  • +38 (066) 598 78 46
  • +38 (063) 781 12 55
Замовити дзвінок
mebelstarservice@gmail.com м. Київ, пров. Електриків, 3
Кошик товарів
0 Товаров – 0.00 грн
 
Нові меблі
 

Акційні меблі
 

«МебліСтарСервіс»: п’ять правил розумної економії

  Ви коли-небудь економили на меблях для дому? Впевнені, що так. Як ви це робили: купували менш якісну продукцію, брали участь в акціях, брали кредити? Ми розкриємо вам золоте правило економії: хочете зберегти гроші - звертайтеся до виробника!

Як придбати меблі в Києві та не попасти в боргову яму

Проаналізуйте ціну

  Ви напевно давно помітили, як відрізняються ціни, наприклад, на модульні меблі в звичайному магазині і в компанії, яка безпосередньо займається виготовленням даної продукції. Пояснити різницю в 30-50% дуже просто.           Магазину-посереднику необхідно зробити таку націнку на товар, яка не тільки виправдає всі витрати, але і забезпечить гарний прибуток. Виробникові це не потрібно: він не спекулянт - він творець.

Звертайтесь до професіоналів

Ціна - далеко не єдиний аргумент на користь компанії-виробника. Величезне значення має кваліфікація тих, хто пропонує вам готові шафи-купе в Києві недорого. Буде це 20-ти річний хлопець, що приступив до роботи місяць тому, або ж досвідчений співробітник фірми, який брав участь в розробці і виробництві цієї самої шафи?

Зробіть якість меблів вашою головною перевагою

Дешевше - не означає гірше. Принаймні, якщо ви обираєте меблі під замовлення від компанії-виробника. Для компанії «МебліСтарСервіс» критерій якості принципово важливий. Підтримуючи якість виробництва на стабільно високому рівні, ми не тільки поповнюємо число постійних клієнтів, але і створюємо своїй фірмі позитивний імідж.

Розширюйте рамки вибору

  Звернувшись до нас, ви зможете ознайомитися з повною колекцією шаф-купе, а не тільки з деякими моделями.

Проявляйте індивідуальність

Тільки при співпраці з виробником у вас з'явиться унікальна можливість не просто купити шафу-купе, а взяти безпосередню участь в процесі виготовлення меблів на замовлення в Києві. Предмети інтер'єру, створені за власним проектом, - ваш маленький тріумф, насолоджуватися яким, до речі, ви зможете щодня протягом багатьох років.

Прогресивний покупець давно зробив вибір на користь покупки меблів від виробника. А ви?

 
Дякуємо за запит!